Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonała Pani Kinga – aranżacji wnętrza mieszkania dwupokojowego.
Mieszkanie zaprojektowane w nowoczesnym stylu, połączyło elementy prostoty z maksymalnym, praktycznym wykorzystaniem przestrzeni poprzez szafy i garderoby wykonane w przedpokoju i sypialni.
Kuchnia z pokojem dziennym łagodnie łączy się szarą kolorystyką i nowoczesną kuchenną zabudową.
Duże lustro zamontowane w niewielkiej łazience sprawia, że wydaje się ona przestronna, a zaprojektowane szafki pozwalają na umieszczenie w nich wszystkich kosmetyków i środków czystości.
Dzięki dokładności projektów, nie było problemów z wykonaniem zarówno mebli czy oświetlenia, jak i malowania pomieszczeń.
Współpraca z Panią Kingą podczas wielu spotkań, wymiany maili i rozmów telefonicznych pozwala nam zarekomendować jej wiedzę, profesjonalizm i elastyczność w zakresie realizacji projektu.
Współpraca ta była przyjemnością i pozwoliła nam na wzbogacenie nie tylko naszej wiedzy o urządzaniu mieszkania, ale także o nas samych.
R.S.

Miałam przyjemność współpracować z Kingą przy aranżacji wnętrza domu jednorodzinnego, który był w trakcie kompleksowej przebudowy.
Kinga zajmowała się aranżacją całego wnętrza, począwszy od propozycji przesunięcia ścian działowych i podziału pomieszczeń, przez projekt poszczególnych elementów (posadzki, ściany, aranżacja pomieszczeń, elektryka i hydraulika), aż do propozycji i doboru kolorystyki i elementów wyposażenia.
Współpraca z Kingą układała się bardzo dobrze. Starannie przygotowywała wszystkie etapy projektu by wspólnie z nami omówić wszystkie rozwiązania. Kinga zawsze słuchała naszych rekomendacji i zmieniała projekt, dostosowując go zarówno do naszych potrzeb, jak i do ograniczeń architektonicznych, które pojawiały się w trakcie remontu.
Bardzo dużym atutem projektu była spójność poszczególnych proponowanych elementów. Kinga przekonywała mnie wielokrotnie do różnych rozwiązań, podkreślając konieczność uzyskania spójnego obrazu całości wnętrza. Bardzo sobie cenię jej pomoc w tym zakresie.
Zaproponowane nam w trakcie współpracy rozwiązania dostosowane były także do naszych możliwości finansowych. Wspólnie ustalaliśmy, które elementy wyposażenia są dla nas ważne i na które możemy poświęcić więcej środków, a które chcemy zrealizować mniejszym kosztem. W swoich propozycjach Kinga wybierała zarówno meble na zamówienie, jak i podstawowe elementy wyposażenia kupowane np. w Ikei . W projektowaniu wykorzystywała też nasze meble i obrazy z dotychczasowego mieszkania.
Kinga aktywnie pomagała nam w doborze wyposażenia, jeżdżąc z nami do poszczególnych sklepów i marketów budowlanych i proponując konkretne elementy np. glazurę, biały montaż itp. Bardzo istotna była również jej bezpośrednia współpraca z wykonawcami, z których szczególnie godnym polecenia jest stolarz, który wykonał naszą kuchnię i inne meble do zabudowy.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego i z współpracy z Kingą – możemy polecić jej usługi przy projektowaniu wnętrz.
K.W.

Współpracuję z Kingą Wysocką od ponad roku. Projekt jest dość złożony, zawiera standardową aranżację wnętrza, jak i szczegółowe projekty mebli, które powstają etapowo. Tłem do zmian był zastany układ ścian, istniejące zabudowy kuchni oraz holu. Do projektu podeszliśmy w sposób bardzo pragmatyczny tzn. punktem wyjścia były moje własne oczekiwania, które później Kinga odpowiednio dopracowała i ułożyła w dobrze komponującą się całość. Szczególnie cenię sobie profesjonalne podejście do klienta, sumienność i nieskończone wręcz pokłady cierpliwości. Do tego należy dodać kwestię najważniejszą: attention to detail. To ostatnie to obecnie bardzo rzadko spotykana cecha. Reasumując: jak najbardziej polecam.
Jerzy Suchodolski
Osiedle Zielony Zoliborz”