O MNIE

Jestem architektem specjalizującym się w architekturze wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej. Pracuję w zawodzie od 12 lat, a od 2006 roku prowadzę autorską pracownię projektową sygnowaną moim nazwiskiem, pracując indywidualnie lub w zespole.

Oferuję kompleksowe usługi w zakresie projektu architektury wnętrz oraz jego realizacji. W swojej pracy odpowiadam na indywidualne potrzeby i oczekiwania Klientów, uwzględniając ich kreatywność i wrażliwość na piękno oraz wyczucie estetyki.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy z zakresu architektury wnętrz łączę w projektach funkcjonalne rozwiązania przestrzenne oraz ponadczasową stylistykę. Cenię bezpretensjonalną prostotę, funkcjonalizm i nowoczesność. Na bieżąco śledzę zmieniające się nurty wnętrzarskie, trendy w designie oraz nowości technologiczne.

Praca jest moją pasją, dlatego w pełni angażuję się w każdy proces projektowy. Pozostaję w stałej współpracy z Inwestorem. Zależy mi na jego satysfakcji z rezultatu oraz komforcie użytkowania wspólnie stworzonego wnętrza.

Zachęcam do konsultacji i niezobowiązującego spotkania w mojej pracowni na Żoliborzu lub w miejscu wybranym przez Klienta.
WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi

Studia i dyplom architekta inżyniera na Wydziale Architektury Politechniki Łódzkiej

Nagrody w konkursach fotograficznych

Indywidualna wystawa fotografii w Łódzkim Towarzystwie Fotograficznym

Staż w firmie Arquitetura Oscar Ferreira w Belo Horizonte (Brazylia)

Architekt w firmie DJiO Sp. z o.o. Detko Jurkiewicz Owadowicz Architekci

Architekt w firmie Maśniak Zonnenburg – Architekci Sp.j.

Architekt wnętrz w firmie IDEA MM Sp. z o.o.

Architekt wnętrz w firmie Ejsmont – Pracownia Architektoniczna Sp. z o.o.